STRONA GŁÓWNA

    • Publiczne Przedszkole w Pęczniewie bierze udział w ogólnopolskiej kampanii „Dzieciństwo bez przemocy” (6.10–19.11.2025), organizowanej przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.
      Celem kampanii jest budowanie bezpiecznego i wspierającego dzieciństwa bez przemocy.
    • Aktualności

          • PIKNIK RODZINNY

            W piątek, 19 czerwca, w naszym przedszkolu odbył się radosny Piknik Rodzinny. Było to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło dzieci, rodziców oraz pracowników przedszkola we wspólnej, pełnej uśmiechu zabawie. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji – ogromnym zainteresowaniem cieszyły się dmuchańce, a także pyszny popcorn. Dzieci brały udział w licznych grach i zabawach prowadzonych przez animatora, który zadbał o wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę. W organizowane aktywności chętnie włączali się również rodzice, co sprzyjało integracji i wspólnemu spędzaniu czasu. Nie zabrakło także smacznych przekąsek. Rodzice przygotowali pyszne ciasta, słodycze oraz kiełbaski, które cieszyły się dużym powodzeniem wśród uczestników pikniku.

          • DZIEŃ MAMY I TATY

            Maj i czerwiec to w naszym przedszkolu wyjątkowe miesiące, pełne radości, uśmiechów i wzruszeń. To właśnie wtedy świętujemy najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka – nasze kochane Mamy i wspaniałych Tatusiów.
            Na przełomie maja i czerwca każda grupa przedszkolna przygotowała wyjątkowe uroczystości z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały swoje talenty, przygotowując piękne występy artystyczne. Nie zabrakło wzruszających wierszy, radosnych piosenek oraz kolorowych tańców, które wywołały uśmiechy i łzy wzruszenia na twarzach rodziców.

          • DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU

            Podczas tegorocznego Pikniku Rodzinnego odbył się również wyjątkowy Dzień Otwarty dla dzieci, które dołączą do naszego przedszkola w roku szkolnym 2026/2027.

            Przyszli przedszkolacy mieli okazję zwiedzić przedszkole, poznać swoje przyszłe ciocie oraz poczuć wyjątkową atmosferę naszego miejsca. Wspólne zabawy, gry zespołowe i aktywności integracyjne były doskonałą okazją do pierwszych spotkań, nawiązywania relacji oraz spędzenia czasu w radosnej atmosferze.

          • KONCERT MUZYCZNEJ WYSPY

            We wtorek, 16 czerwca, odbył się w naszym przedszkolu comiesięczny Koncert Pana Feliksa. Jak zwykle było to wyjątkowe spotkanie pełne muzycznych wrażeń, radości i dobrej zabawy. Dzieci z zainteresowaniem słuchały prezentowanych utworów, poznawały nowe dźwięki oraz aktywnie uczestniczyły w muzycznych zabawach. Lekcja była niezwykle ciekawa i dostarczyła wszystkim wielu pozytywnych emocji.

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Herb Polski
    • Nasze media społecznościowe