AKTUALNOŚCI
WESOŁYCH ŚWIĄT!
JASEŁKA
W piątek 19 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste Jasełka w wykonaniu najstarszej grupy, przygotowane pod czujnym okiem pani Kingi. W wydarzeniu uczestniczyli rodzice oraz zaproszeni goście, wśród których obecni byli Pan Wójt oraz Pani z biblioteki. Po pięknym występie artystycznym dzieci ze wszystkich grup wspólnie podzieliły się opłatkiem, składając sobie świąteczne życzenia. Następnie wszyscy uczestniczyli w uroczystym obiedzie wigilijnym, który przebiegał w ciepłej, radosnej i świątecznej atmosferze.
97
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
We wtorek przedszkole odwiedziła Pani Agnieszka z biblioteki, która ogłosiła wyniki świątecznego konkursu plastycznego dla najstarszej grupy pt. „Symbol Świąt Bożego Narodzenia”.
I miejsce Natalka
II miejsce Madzia
III miejsce Filip
Wyróżnienie Mikołaj
Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom!
2
Archiwum Aktualności