W piątek, 15 maja dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w wycieczce do ZOO w Łodzi. Podczas pobytu przedszkolaki wzięły udział w spotkaniu z edukatorem, który opowiedział o różnych gatunkach zwierząt oraz ich zwyczajach. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały ciekawostek i zadawały pytania. Następnie grupa zwiedzała ZOO oraz Orientarium, gdzie dzieci mogły podziwiać egzotyczne zwierzęta i niezwykłe podwodne ekspozycje. Wycieczka dostarczyła wszystkim wiele radości, niezapomnianych wrażeń oraz była doskonałą okazją do nauki poprzez obserwację przyrody.
153