W piątek 19 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste Jasełka w wykonaniu najstarszej grupy, przygotowane pod czujnym okiem pani Kingi. W wydarzeniu uczestniczyli rodzice oraz zaproszeni goście, wśród których obecni byli Pan Wójt oraz Pani z biblioteki. Po pięknym występie artystycznym dzieci ze wszystkich grup wspólnie podzieliły się opłatkiem, składając sobie świąteczne życzenia. Następnie wszyscy uczestniczyli w uroczystym obiedzie wigilijnym, który przebiegał w ciepłej, radosnej i świątecznej atmosferze.
AKTUALNOŚCI
JASEŁKA
- 97
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
We wtorek przedszkole odwiedziła Pani Agnieszka z biblioteki, która ogłosiła wyniki świątecznego konkursu plastycznego dla najstarszej grupy pt. „Symbol Świąt Bożego Narodzenia”.
I miejsce Natalka
II miejsce Madzia
III miejsce Filip
Wyróżnienie Mikołaj
Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom!
2
ŚWIĄTECZNY KONCERT
We wtorek 16 grudnia odbył się comiesięczny koncert Pana Feliksa. Tym razem miał on wyjątkowo świąteczny charakter. Dzieci wspólnie śpiewały kolędy, wprowadzając wszystkich w bożonarodzeniowy nastrój, a niektóre z nich miały również okazję zaprezentować swoje umiejętności instrumentalne, grając na scenie. Wydarzenie przebiegło w radosnej i ciepłej atmosferze, dostarczając wielu wzruszeń zarówno wykonawcom, jak i publiczności.
15
Archiwum Aktualności