1 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka w plenerze. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych przez animatorów – gry, zabawy ruchowe, konkursy oraz kolorowe tatuaże. Radości, uśmiechów i świetnej zabawy nie brakowało przez cały dzień.
Dzień Dziecka został zorganizowany przez Radę Rodziców przy ogromnym wsparciu finansowym Banku Spółdzielczego w Poddębicach – Oddział w Pęczniewie. Składamy serdeczne podziękowania za okazaną pomoc, zaangażowanie i wsparcie, dzięki którym dzieci mogły spędzić ten wyjątkowy dzień w tak radosnej atmosferze.
P.S Zdjęcia pojawią sie w 3 osobnych postach ze wzgledu na dużą ilość ;)
104