AKTUALNOŚCI

          • WYCIECZKA DO ZOO

          • W piątek, 15 maja dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w wycieczce do ZOO w Łodzi. Podczas pobytu przedszkolaki wzięły udział w spotkaniu z edukatorem, który opowiedział o różnych gatunkach zwierząt oraz ich zwyczajach. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały ciekawostek i zadawały pytania. Następnie grupa zwiedzała ZOO oraz Orientarium, gdzie dzieci mogły podziwiać egzotyczne zwierzęta i niezwykłe podwodne ekspozycje. Wycieczka dostarczyła wszystkim wiele radości, niezapomnianych wrażeń oraz była doskonałą okazją do nauki poprzez obserwację przyrody.

          • DZIEŃ ZIEMI

          • W środę 22 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Ziemi. Dzieci brały udział w zajęciach poświęconych ochronie środowiska. Podczas spotkania dowiedziały się, jak prawidłowo segregować śmieci oraz w jaki sposób dbać o przyrodę na co dzień. Na zakończenie zajęć każda z grup posadziła na terenie przedszkola piękną roślinkę. Było to wyjątkowe doświadczenie, które sprawiło dzieciom wiele radości i pozwoliło im poczuć, że same mogą przyczynić się do dbania o naszą planetę.